KOHO ROZOSMIAL GAŠPARKO...

Veková kategória predškolský vek


1.miesto - Labudová Alexandra - Nitra

2.miesto - Jančuška Peter - Nitra

3.miesto - Cerovský Lukáš - Rohožník



ZLATÁ BRÁNA OTVORENÁ

Veková kategória 1 (6 - 10 rokov)

Druhová kategória 1A - kresba, maľba, grafika, kombinované techniky

1.miesto - Šabíková Sára - Zlaté Moravce

2.miesto - Kizeková Patrícia - Žilina

3.miesto - Szeredyová Zuzana - Zlaté Moravce



Druhová kategória 1B - plastika, priestorové stvárnenie

1.miesto - Slobodová Katarína a Bojková Sofia - Modra

2.miesto - Doria Marco - Bratislava

3.miesto - Švec Simon, Bednár Peter, Pisoň Jakub, Wecková Adela - Bratislava



Druhová kategória 1C - fotografia, multimediálne spracovanie

1.miesto - Szeredy Rastislav - Zlaté Moravce

2.miesto - Modrovský Matúš - Žilina

3.miesto - Krúžok z 1. ročníka - Žilina


DIVADLO MOJIMI OČAMI

Veková kategória 2 (11 - 15 rokov)

Druhová kategória 2A - kresba, maľba, grafika, kombinované techniky 

1.miesto - Jurčíková Simona - Žilina

2.miesto - Vašková Monika - Žilina

3.miesto - Slobodová Katarína - Modra



Druhová kategória 2C - fotografia, multimediálne spracovanie

1.miesto - 7.A trieda a 7.B trieda - Modra

1.miesto - Šichta Adam - Žilina

2.miesto - Švejda Adam Ladislav - Žilina

3.miesto - Hodásová Barbora - Žilina


QUO VADIS DIVADLO?

Veková kategória 3 (16 - 19 rokov) 

Druhová kategória 3A - kresba, maľba, grafika, kombinované techniky 

1.miesto - Ličková Tereza - Bratislava

2.miesto - Prôčková Patrícia - Bratislava

2.miesto - Múčková Katarína - Bratislava

3.miesto - Sršňová Ema - Bratislava

3.miesto - Mellová Laura - Bratislava


Druhová kategória 3B - plastika, priestorové stvárnenie

1.miesto - Bednáriková Martina a Klamová Laura - Bratislava

2.miesto - 4. ročník študijný odbor kostýmová tvorba - Bratislava

3.miesto - Grúberová Lenka a Polášková Mia - Bratislava


Druhová kategória 3C - fotografia, multimediálne spracovanie

1.miesto - Martanovič Dominik - Bratislava

2.miesto - Svitničová Mirka - Bratislava

2.miesto - Sedláková Timea - Bratislava

2.miesto - Ševčíková Natália - Bratislava

3.miesto - Buraľová Anna Mária - Bratislava

3.miesto - Ďurecová Veronika - Bratislava


Hlavné námestie 5, Bratislava, 811 01
Všetky práva vyhradené 2020
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!